Jdi na obsah Jdi na menu
 


H e r n a

Hrací sál je zajištěn na VŠE na adrese nám. Winstona Churchilla 1938/4, 130 00 Praha-Žižkov

(cca 200m od Hlavního nádraží)

.

P ř í s t u p o v é    t r a s y

1) Z autobusového nádraží Florenc autobusem č. 135 (směr Želivského), první zastávka nám. W. Churchilla.

2) Z Hlavního nádraží tramvají č. 5 (směr Olšanské hřbitovy), č. 9 (směr Spojovací) nebo č. 26 (směr Nádraží Hostivař), první zastávka Husinecká.

3) Z Nádraží Holešovice metrem C směr Háje, zastávka Hlavní nádraží a potom již tramvají (viz popis z Hlavního nádraží).

4) Z Masarykova nádraží tramvají č. 5 (směr Olšanské hřbitovy) nebo č. 26 (směr Nádraží Hostivař), druhá zastávka Husinecká.

.

    Protože program turnaje je velmi nabitý (aby se stihnulo vše odehrát), tak prosíme všechny hráče, aby se pokusili přistát v "jámě lvové" již po osmé hodině ranní 5.6.2010, aby se rozlosovalo a v 9:00 se mohlo začít hrát :-D

 

 

 Domluvy, přiúpomínky, nápady :-)

odkaz :     Turnaje SFN Tour 

      Prosíme všechny kvalifikované hráče, kteří hodlají přijet na finálový turnaj, aby závazně potrvrdili svou účast (na níže uvedený e-mail) i s časem svého příjezdu do jámy lvové :-) Ideální by bylo v e-mailu uvést i číslo mobilního telefonu pro případ potřeby ;-)

      Především se to týká těch, kteří nebudou na místě 5.6.2010 v oněch 8:00, aby s nimi mohlo být počítáno při rozlosování turnaje !!! (pozdější příjezd než v 10:30 již téměř znemožňuje odehrání patřičného počtu her v návaznosti na systém turnaje)

Případné dotazy pište na e-mílka: wmackly@seznam.cz , nebo volejte 724 520 516